
Prowadzenie ruchu sieci. Kurs dla dyspozytorów – poziom podstawowy
27 września - 2 października
Kształcenie przeprowadzone na podstawie ww. programu jest podniesieniem kwalifikacji, aktualizacją wiedzy w zakresie prowadzenia ruchu sieci. Po odbytym szkoleniu kursanci będą znać treści prawne, oraz aspekty psychologiczne pracy dyspozytorów; wiedzieć jak wygląda automatyka w systemie elektroenergetycznym, zlokalizować uszkodzenia linii i wyeliminować uszkodzone elementy



