
Eksploatacja stacji wysokich napięć. Kurs dla elektromonterów
15 czerwca - 18 czerwca
Kurs przeprowadzony na podstawie ww. programu jest podniesieniem kwalifikacji i aktualizacją wiedzy w zakresie prowadzenia eksploatacji energii elektrycznej. Po odbytym szkoleniu kursanci będą znać treści prawne, oraz aspekty psychologiczne pracy; wiedzieć jak wygląda automatyka w systemie elektroenergetycznym, zlokalizować uszkodzenia linii i wyeliminować uszkodzone elementy.



