Budowa i eksploatacja układów pomiaru energii elektrycznej – pośrednich i półpośrednich
23 czerwca - 26 czerwca
Celem, kształcenia przeprowadzonego w czasie kursu jest podniesienie kwalifikacji, aktualizacja wiedzy w zakresie budowy, montażu i eksploatacji układów pomiarowch. Po odbytym szkoleniu kursanci będą znać budowę i rodzaje liczników energii elektrycznej; zasady działania, parametry i właściwości przekładników prądowych, oraz zasady eksploatacji układów pomiarowych. Zajęcia praktyczne dostarczą kursantom niezbędnej wiedzy z zakresu montażu, eksploatacji, i działania półpośrednich i pośrednich układów pomiarowych.



