Godziny otwarcia: Pn-Pt 6:30 – 15:30

O NAS

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt zaproponować Państwu zapoznanie się z tematyką kursów, które znajdują się w ofercie szkoleniowej Ośrodka Doskonalenia Zawodowego naszej Spółki.
Wśród proponowanych szkoleń znajdziecie Państwo zarówno związane ze stosowanymi bądź aktualnie wprowadzonymi do eksploatacji urządzeniami i technologiami, jak też szkolenia pomagające zapoznać się z zawiłościami często zmieniających się przepisów prawa i instrukcji oraz uzupełnieniem wiedzy i umiejętności praktycznych, które nie są objęte szkolnictwem powszechnym.
Obok szkoleń przygotowujących do egzaminów na uprawnienia wynikające z prawa energetycznego, w zakresie kwalifikacji wymaganych przy eksploatacji urządzeń energetycznych, z ustawy o dozorze technicznym, z prawa budowlanego – szkolenia na uprawnienia do obsługi wybranych maszyn i urządzeń budowlanych, oferujemy również doskonalące szkolenia dla projektantów, automatyków, pracowników nadzoru i wykonawstwa zwłaszcza pod kątem nowych technologii oraz bezpieczeństwa pracy. Organizujemy też szkolenia dedykowane dla określonego Klienta, których tematyka i program są indywidualnie uzgadniane.

Proponowane terminy szkoleń mogą ulec zmianom – na Państwa życzenie lub w uzgodnieniu
z Państwem, na przykład w przypadku małej liczby zgłoszeń. Również ceny mogą podlegać
negocjacjom – szczególnie w przypadku kierowania na szkolenie większej liczby osób.
Licząc na życzliwe zapoznanie się z ofertą szkoleń zapraszamy do kontaktów z naszymi specjalistami, którzy z najwyższą starannością zadbają o zaspokojenie Państwa oczekiwań. Jest dla nas wielkim honorem, że nasza służebna działalność na rzecz energetyki i podmiotów z nią związanych trwa już ponad czterdzieści lat.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i dziękujemy za zaufanie, dzięki któremu możemy dziś proponować efektywne szkolenia na odpowiednim poziomie wiedzy i umiejętności, dostosowane do Państwa potrzeb.
Naszym szanownym Klientom życzymy wiele satysfakcji ze zdobytej wiedzy w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego oraz udanego wypoczynku w hotelu Dębowiec położonego u podnóża Beskidu Śląskiego.

 

Prezentacja filmowa Ośrodka Doskonalenia Zawodowego

 

Close Menu