Godziny otwarcia: pn-pt 7:00– 15:00, tel. 33 81 38 300-309, e-mail: szkolenie@ziad.bielsko.pl

O nas

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego ZIAD Bielsko-Biała S.A. jest kluczowym ośrodkiem szkoleniowym dla branży energetycznej w Polsce.

Sukcesywnie rozszerzamy ofertę o szkolenia, takie jak: systemy fotowoltaiczne, systemy alarmowe, pomiary oświetlenia, sieci światłowodowe, połączenia egzotermiczne, obsługa stacji ładowania pojazdów elektrycznych czy szkolenia dla służb straży pożarnej.

Kształcimy rocznie kilka tysięcy pracowników energetyki, znaczna część z nich, nabywa w naszym ośrodku uprawnienia energetyczne wymagane obowiązującymi przepisami prawa.

Jako jedyny ośrodek na południu Polski, posiadamy wewnętrzny oraz zewnętrzny poligon do prac pod napięciem. Specjalistyczna infrastruktura oraz doświadczona kadra instruktorska, przekłada się na wysoką jakość kształcenia, za którą doceniają nas największe podmioty z branży elektroenergetycznej.

Odpowiadając na bieżące wyzwania rynku w zakresie rozwoju kompetencji pracowniczych, poszerzyliśmy ofertę o szkolenia sprzedażowe oraz z zakresu „miękkich” kompetencji biznesowych. W szczególności zachęcamy do realizacji projektów szkoleniowo-rozwojowych w obszarze sprzedaży oraz zarządzania podmiotem w branży elektroenergetycznej.

Realizujemy szkolenia otwarte, a także dopasowane do potrzeb klienta.

Do Państwa dyspozycji oddajemy Hotel Dębowiec, nowoczesne sale szkoleniowe, a także bogatą infrastrukturę rekreacyjną, pozwalającą na aktywne spędzenie czasu pomiędzy szkoleniami.

Zespół
Siłą napędową naszej firmy od początku są tworzący ją ludzie. Możemy pochwalić się stabilnym i doświadczonym zespołem. Podobnie nasze zaplecze instruktorskie, od wielu lat tworzą znani i cenieni przez uczestników naszych kursów eksperci.

Close Menu